Rozszerzenie oferty SKV na maj 2020 | MOTOFAKTOR

Rozszerzenie oferty SKV na maj 2020

person Adrian Januszkiewicz 28/05/2020

Marka SKV rozszerza swój asortyment o kolejne 39 referencji.

W maju w ofercie SKV pojawiły się nowości w takich grupach produktowych jak:

 

  • Zaciski hamulca – 8 referencji
  • Przewody chłodnicy, turbiny, ssące – 30 referencji
  • Piasta koła z łożyskiem – 1 referencja (29SKV310FORD Kuga II Tourneo Transit, OE CV6Z1104F)

 

Zaciski hamulca i przewody chłodnicy, turbiny, ssące to najbardziej rozwinięte grupy asortymentowe marki SKV. 8 nowych referencji zacisków hamulca uzupełnia ofertę w tej grupie produktowej do ponad 1 tys. pozycji. Zaciski SKV, jak podaje producent, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, mają być alternatywą dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo i pragną mieć „dobry produkt w dobrej cenie”. Przy zakupie zacisków marki SKV nie obowiązuje kaucja i zwrot starej części.

 

Grupa przewody chłodnicy, turbiny, ssące to grupa, która liczy obecnie 973 pozycje.

 

Szczegółowe informacje o nowościach dostępne są w katalogu TecDoc i na www.skv.pl.

 

Źródło: SKV

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).