Promocja wzrostowa w Inter Parts | MOTOFAKTOR

Promocja wzrostowa w Inter Parts

person Redakcja 1/06/2020
Promocja obowiązuje w dniach: 1-30.06.2020 r. Zasady promocji: Klienci Inter Parts, którzy w czasie promocji zwiększą swoje zakupy o 1500 zł netto względem wartości bazowej* i odbiorą bluzę z bandamką. Dodatkowo, za wzrost powyżej 5000 zł netto otrzymają wysokiej jakości okulary z limitowanej kolekcji Rudy Project z podpisem Adama Małysza. * wartość bazowa to wynik z czerwca 2019 roku lub 5000 zł netto obrotu na całej ofercie Inter Parts. Obowiązuje zasada: 1 klient - maksymalnie 3 nagrody. Promocja tylko dla klientów warsztatowych. Dodatkowe pliki:  Obowiązuje w dniach 01/06/2020 - 30/06/2020
  Organizator Inter Parts
  Producent wszyscy producenci
  Asortyment wszystkie produkty
  Szanowny Czytelniku

  Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

  Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

  Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

  Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter główny

  Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

   

  To był tydzień!

  Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

   

  Strefa Ciężka

  Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).