Promocja Bosch | MOTOFAKTOR

Promocja Bosch

person Redakcja 8/02/2021
Promocja obowiązuje w dniach: 5.02.2021 - 1.03.2021 Zasady promocji: Klienci Motorolu do końca okresu trwania promocji za skumulowany zakup części układu hamulcowego marki Bosch otrzymywać będą za 1 zł netto nagrody według poniższych progów:

  • 1700 zł netto - koszulka z logo Bosch marki Alpinus;
  • 3500 zł netto - bezrękawnik z logo Bosch marki Alpinus;
  • 4500 zł netto - kurtka z logo Bosch marki Alpinus.
  Dodatkowe pliki:   Obowiązuje w dniach 05/02/2021 - 01/03/2021
   Organizator Motorol
   Producent Bosch
   Asortyment układ hamulcowy
   Szanowny Czytelniku

   Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

   Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

   Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

   Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

   Zapisz się na newsletter główny

   Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

    

   To był tydzień!

   Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

    

   Strefa Ciężka

   Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

    

   Subscribe to our newsletter

   Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).