Promocja Bosch | MOTOFAKTOR

Promocja Bosch

person Redakcja 27/05/2020
Promocja obowiązuje w dniach:

2.03.2020-31.08.2020

Zasady promocji:

Klienci Auto Land w okresie trwania promocji za zakup testerów KTS lub stacji klimatyzacji nagradzani będą wartościowymi nagrodami rzeczowymi.

Nagrody:


  • klucz udarowy za zakup KTS 960 lub 980
  • detektor wodoru FLG 200 lub FLG 220 za zakup urządzenia z serii Andiamo
  • kamera inspekcyjna Boscha za zakup wybranych urządzeń ACS/AC


Główne warunki odbioru nagrody:


  • przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego zakup
  • rejestracja w programie extra


Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 02/03/2020 - 31/08/2020
Organizator Auto Land
Producent Bosch
Asortyment Narzędzia i wyposażenie warsztatowe
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).