Poszerzony asortyment części układu hamulcowego febi | MOTOFAKTOR

Poszerzony asortyment części układu hamulcowego febi

person Adrian Januszkiewicz 26/05/2020

Marka febi bilstein zaktualizowała i poszerzyła swój asortyment w zakresie części układu hamulcowego.

W celu podkreślenia swojego przywiązania do wysokiej jakości produktów, firma febi zweryfikowała i poszerzyła asortyment elementów układu hamulcowego. Główny nacisk został położony na klocki i tarcze hamulcowe, pokrywające 98% wszystkich pojazdów jeżdżących po europejskich drogach i wprowadzonych na rynek od roku 2000.

 

W celu ciągłego spełniania oczekiwań rynku oraz zapewnienia wsparcia swoim klientom w postaci oczekiwanych przez nich części zamiennych, febi stale aktualizuje swój asortyment o produkty przeznaczone do samochodów wchodzących na rynek. Dotyczy to również pojazdów hybrydowych i elektrycznych, do których febi oferuje kompleksowy asortyment klocków i tarcz hamulcowych.

Dzięki ofercie ponad 2 750 elementów do popularnych samochodów, febi oferuje klientom szeroki asortyment produktów obejmujących od klocków i tarcz hamulcowych po bębny i szczęki hamulcowe. Cel febi jest wyraźnie zdefiniowany: doskonała równowaga pomiędzy osiągami, komfortem jazdy i trwałością.

 

Źródło: bilstein group

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).