Opona całoroczna Bridgestone Weather Control A005 EVO | MOTOFAKTOR

Opona całoroczna Bridgestone Weather Control A005 EVO

person Adrian Januszkiewicz 25/05/2020

Nowa A005 EVO została tak zaprojektowana aby przez cały rok zapewniać bezpieczeństwo oraz poprawić parametry opony na śniegu.

Większe przebiegi

Udoskonalona konstrukcja wewnętrzną opony ma sprawiać, że A005 EVO zapewni trwałość i równomierne zużycie o każdej porze roku. Bridgestone Weather Control A005 EVO ma też oferować tę samą długość życia opony co letnie modele Bridgestone klasy premium.

 

Lepsze osiągi na śniegu

W porównaniu do poprzedniego modelu, w zimowych warunkach nowa A005 EVO ma zapewniać:

 

  • 3% lepszą przyczepność na śniegu,
  • krótszą o 3% drogę hamowania na ośnieżonej nawierzchni,
  • o 4% skuteczniejszą trakcję w slalomie.

 

Opona posiada pełne oznakowanie zimowe – 3 Peak Mountain Snow Flake (3PMSF).

Etykieta UE

Bridgestone Weather Control A005 EVO posiada klasę A w przyczepności na mokrej nawierzchni oraz klasy B/C pod względem oporu toczenia na etykiecie UE.

Szeroka oferta

Opona Bridgestone Weather Control A005 EVO ma być dostępna na rynku od lipca 2020 r. w 94 rozmiarach, od 15″-21″, które pasują do większości aut osobowych i SUV-ów. W ofercie znaleźć ma się osiem popularnych rozmiarów wyposażonych w technologię DriveGuard Run-Flat Technology (RFT), dzięki której w przypadku uszkodzenia opony, kierowcy będą mogli zachować kontrolę nad pojazdem i przejechać nawet 80 km przy prędkości do 80 km/h.

Źródło: Bridgestone

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).