Lampa robocza Philips EcoPro61 Slim | MOTOFAKTOR

Lampa robocza Philips EcoPro61 Slim

person Redakcja 12/05/2020

W gamie lamp roboczych Philips EcoPro pojawił się nowy model - EcoPro61 Slim.

Dotychczas gama lamp roboczych Philips EcoPro składała się z trzech modeli oznaczonych liczbami 20, 40 i 50. Teraz dołącza do nich czwarta pozycja – EcoPro61 Slim. Już sama jej nazwa zdradza zoptymalizowane pod kątem codziennej pracy wymiary – 163 mm długości oraz 44 mm i 33 mm szerokości rączki. Możliwość składania modułu świetlnego pod różnymi kątami (do 270 stopni), a tym samym rozsyłu światła, podnosi jej walory użytkowe.

 

Tak jak pozostałe lampy robocze Philips, także EcoPro61 Slim wyposażono w diody LED. Techlogia ta nie tylko zapewnia białe, neutralne dla ludzkiego oka światło, ale też pozwala na stopniowanie jego natężenia. Nowej lampy można używać w trzech trybach – wzmocnionym o wartości 500 lumenów i eco 250 lub 50 lumenów. Przekłada się to na czas ciągłej pracy. W boost wynosi on około dwie i pół godziny, w oszczędnym nawet 20 godzin. Umieszczona na górze dioda rozszerza zastosowanie lampy o punktowe oświetlenie 140 lumenów.

Aktualny stan baterii sygnalizuje dioda umieszczona na obudowie. Pełne ładowanie akumulatora o pojemności 2500 mAh zajmuje około trzech godzin. Sam proces został maksymalnie uproszczony, do podłączenia uniwersalnego kabla micro USB.

 

Philips zapewnił też komfort użytkowania lampy. Pokryta gumą rączka ma zapobiegać przypadkowemu wyślizgnięciu się z dłoni. EcoPro61 Slim można też zamocować za pomocą wbudowanego magnesu lub składanego haczyka wykonanego ze stali nierdzewnej. Do tego jest niezwykle lekka, jej waga to 230 gramów.

Sama obudowa spełnia najwyższe parametry ochrony całej konstrukcji w specyficznych warunkach, jakie panują w warsztacie. IP20 określa stopień zabezpieczenia wnętrza przed pyłem, smarami i płynami, zaś IK07 przed uszkodzeniem mechanicznym, np. upadkiem na twarde podłoże.

 

Lampa Philips EcoPro61 Slim wyróżnia się także optymalnym połączeniem parametrów użytkowych do ceny. Rekomendowana detaliczna brutto wynosi 120 złotych.

 

Źródło: Philips

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).