Elektromobilność według FIAT-a w 8 klipach | MOTOFAKTOR

Elektromobilność według FIAT-a w 8 klipach

person Adrian Januszkiewicz 27/05/2020

Od 11 maja co tydzień FIAT opowiada prostym i zabawnym językiem o tym, co należy wiedzieć o zelektryfikowanej mobilności.

Pierwsze 3 z 8 filmików instruktażowych FIAT-a można znaleźć na jego oficjalnych kanałach społecznościowych: YouTubie, Facebooku i Instagramie.

W oczekiwaniu na powrót na nasze drogi, postanowiliśmy jak najlepiej przygotować się do ponowngo startu za kierownicą naszych FIAT-ów. Tych aktualnych, ale też, i przede wszystkim, tych przyszłych. W związku z tym nakręciliśmy osiem klipów, które prostym, zabawnym i nieskomplikowanym językiem FIAT-a opowiedzą o zaletach zelektryfikowanej mobilności. Są to krótkie filmiki, które z pewnością wywołają Wasz uśmiech i jednocześnie będą świetnym sposobem na poznanie przyszłości mobilności z FIAT-em. Luca Napolitano szef EMEA marek FIAT i Abarth

 

Osiem prostych i bezpośrednich filmów, w sposób intuicyjny porusza tematy związane z elektryfikacją. FIAT wkroczył w ten świat wraz z FIAT-em Panda i FIAT-em 500 Hybrid, a wkrótce dołączy do nich nowa, w pełni elektryczna 500. Teraz, stawiając pierwsze kroki wraz z aktualnymi i przyszłymi klientami, podejmuje niektóre tematy, które nie zostały jeszcze wyjaśnione:

 

  • jak się prowadzi elektryczny samochód;
  • ile czasu zajmuje ładowanie samochodu elektrycznego;
  • ile i jakie korzyści wynikają z jego eksploatacji dla użytkownika.

 

Te i wiele innych tematów, od hamowania rekuperacyjnego po emisję spalin, od przepisów po ulgi, wrażenia z jazdy, serwisowanie, zasięg i ładowanie.

 

Dzięki takiemu podejściu, FIAT chce pomóc aktualnym i przyszłym klientom świadomie wejść w zelektryfikowaną i elektryczną mobilność jutra.  Pierwsze filmy prezentujemy poniżej:

Źródło: FIAT

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).