Azjatyckie nowości Denckermann | MOTOFAKTOR

Azjatyckie nowości Denckermann

person Adrian Januszkiewicz 23/12/2020

Firma Denckermann na zakończenie roku rozszerzyła swoją ofertę produktową o kolejne nowości. Tym razem do aut azjatyckich.

Jeszcze na początku grudnia do magazynu Denckermanna trafiło ponad 250 nowych typów amortyzatorów, prawie 100 nowych rodzajów filtrów i nieco ponad 100 różnych innych części. Została również wyszczególniona nowa linia produktowa – części zamienne do pojazdów ciężarowych, w której na początek oferowane będą filtry niemieckiej marki.

 

Nowe zasilenie produktów do aut osobowych to propozycje głównie do aut azjatyckich. Zarówno tych najnowszych, jak również nieco starszych samochodów. Poza wspomnianymi wcześniej amortyzatorami i filtrami, oferowane są również nowe pozycje klocków hamulcowych, sprężyn zawieszenia oraz rolek osprzętu.

 

Wspomniane produkty dostępne są już u lokalnych dystrybutorów marki.

 

Źródło: Denckermann

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).