Autos zwiększa dostawy z magazynów centralnych | MOTOFAKTOR

Autos zwiększa dostawy z magazynów centralnych

person Adrian Januszkiewicz 2/06/2020

Od po­nie­dział­ku 25 ma­ja sieć Autos uruchomiła dodatkowy trans­port z magazynów cen­tral­nych do oddziałów w ca­łej Pol­sce.

W tra­sy wy­ru­szy­ło kil­ka­na­ście no­wych sa­mo­cho­dów Autos, aby dostarczać jesz­cze wię­cej pilnych czę­ści* do oddziałów sieci. Wychodząc na­prze­ciw po­trze­bom swoich klientów, samochody Autos mają do­jeżdżać do każ­de­go z 84 skle­pów sie­ci w ca­łej Pol­sce, a asor­ty­ment za­mó­wio­ny w so­bo­tę do godz. 11:00 ma być do­stęp­ny w od­dzia­le lub do­star­czony do klienta już w po­nie­dzia­łek ra­no.

 

* To­war do­wo­zić bę­dzie Peu­ge­ot Bo­xer, au­to do 3,5t DMC, więc z tej opcji wy­klu­czo­ne są becz­ki ole­jo­we 200l, mau­ze­ry, cięż­kie resory oraz to­war pa­le­to­wy.

 

Źródło: Autos

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).